Знайомтесь, світло Versan

Освітлення — це душа будь-якого простору, тому надзвичайно важливим є знайти індивідуальне рішення для створення неповторної атмосфери.

«VERSAN» — це галерея світла, де народжуються оригінальні, цікаві та свіжі ідеї, як красиво та ефективно освітити будь-яке приміщення.

Причому, це відразу може бути готова колекція — люстра, бра, настільна лампа, торшер і т.п. — це дозволить вам оформити власне приміщення в єдиному стилі.

Фактично, ви маєте можливість обрати як з готового асортименту, так і замовити авторський світильник, який матимете лише ви. І ви самі приймаєте активну участь в процесі створення— ваша ідея, наше втілення!


Ми розуміємо, наскільки це важливо для вас, тому до кожної своєї роботи, ставимось як до витвору мистецтва, і прагнемо, щоб вона посіла гідне місце не тільки у вашому інтер’єрі, але й у вашому світі.

Світлана Шумська

Наші колекції

Наше надбання — це готові колекції, які дбайливо створювалися нашими майстрами. Це традиції, перевірені часом. Ми любимо і пишаємось своїми моделями, кожна з яких — це власна історія і власна енергія. Але ми не зупиняємось на досягнутому і продовжуємо йти в ногу з часом. Ми запрошуємо вас у світ, де кожна річ — унікальна. Ви дізнаєтесь, наскільки дивовижно можна грати світлом і ви неодмінно побачите те, що здавалось неможливим.

Дизайн світла

Важливо, щоб це було не тільки гарно, а й затишно. Саме для цього ми створюємо справжні шедеври — від ідеї до готової моделі.

  • Розробляємо власну ідею або працюємо з вашою.
  • Підбираємо базу та форму.
  • Знаходимо оптимальне колірне рішення.
  • Доповнюємо деталями та декоративними елементами.
  • Регулюємо висоту підвісу по довжині нитки.
  • Презентуємо вам готову модель.
  • Адаптуємо модель під ваш інтер’єр.

І, як заведено, в ательє, робимо примірку! Навіщо витрачати час на пошук і вибір, якщо ви відразу можете отримати саме те, що бажаєте? Повірте і перевірте.

Сервісні послуги

Ми надаємо повний комплекс сервісних послуг, ефективно та своєчасно. Ви завжди можете покластись на фахівців нашого Ательє , які із задоволенням допоможуть вам на будь-якому етапі створення освітлення у вашій оселі.

І, звичайно, ваші світильники завжди будуть доставлені оперативно, в цілості й схоронності.


Україна, Київ

+380 (98) 258-69-05 Telegram, Viber, WhatsApp

 
mailbox@versan.com.ua