Співпраця з кращими

Радо запрошуємо бізнес-партнерів, дизайнерів інтер’єру, виробників та дистриб’юторів світлотехнічної продукції до співробітництва.

Саме для вас ми розробили партнерські програми виключно на взаємовигідних умовах.

Задати питання

Співпраця з дизайнерами

З нетерпінням чекаємо на спільні проекти з українськими дизайнерами. Ми пропонуємо великий асортимент, простір для творчої фантазії та вигідні пропозиції. На даний момент, ми маємо досвід співробітництва із декількома українськими дизайнерами інтер’єрів. Це завжди надзвичайно цікавий та творчий робочий процес і неперевершений результат. Для дизайнерів передбачені спеціальні умови співробітництва з урахуванням наступних показників:

 • Об’єм замовлення.
 • Кількість замовлень.
 • Крос-маркетингові домовленості.

Дмитро Сивак

Разом із партнерами, Дмитро має власну студію дизайну чудових інтер'єрів S&T architects в морській столиці України, місті Одеса. Студія має нетривіальний підхід до дизайну, в першу чергу це — завершене гармонічне поєднання в єдину стилістичну концепцію, що підкреслює індивідуальність замовника.

 • Дмитрий Сивак
 • Ресторан в Алматы
 • Фитнес клуб Palestra

Філософія Діми дуже близька нашому Ател'є, тому ми вирішили, що оформити наш фірмовий салон Люстри «Versan» в ТЦ Мегадом в Одесі має саме такий професіонал.


Олена Дроботенко

 • Олена Дроботенко

Олена може вмістити всю філософію своєї роботи в один тезіс — «затишний простір для життя!

Архітектор-дизайнер за освітою, Олена є власницею реального, найцікавішого, 25-річного досвіду оформлення дизайну інтер’єру. Талановитий фахівець розробляв проекти оформлення сучасних будинків, кав’ярень, магазинів та навіть офісних центрів. Улюбленими напрямками — є лофт та мінімалізм. З Оленою дивовижно легко та приємно працювати, саме таку людину хочеться бачити своїм парнером!

Спільний розвиток ринку

Однією з головних особливостей нашої компанії — є власне виробництво в Україні і фокус саме на рідного споживача. Ми прагнемо не лише зайняти індивідуальну нішу на ринку світлотехнічної продукції, але й зробити свій внесок у розвиток вітчизняного декоративного освітлення разом із нашими партнерами! Ми пропонуємо:

 • Багаторівневу систему знижок.
 • Крос-маркетингові програми.
 • Дистриб’юторські договори.
 • Франчайзинг.
 • Індивідуальні програми лояльності.

Компанії з якими ми співпрацюємо

Ми завжди прагнемо об’єднуватись, набувати досвіду, міцнішати та розвиватись. Найефективніший та найоптимальніший спосіб досягти бажаних результатів — це безумовно співробітництво із сильними Світу цього.


27.UA — интернет-магазин

27.UA — интернет-магазин

Замовлення товару зручним способом: онлайн, по телефону, через термінал та у центрі обслуговування покупців. Більше 100 000 товарів у наявності, які можна отримати через 1 годину після замовлення. 52 центри обслуговування у 32 містах України.


Гіпермаркет «Епіцентр К»

Брендова зона «Ательє світла «Versan» в мережі гіпермаркетів «Епіцентр К» — це міцний фундамент для подальшого розвитку під плавником у акули бізнесу та можливість проявити себе в конкурентному середовищі. Ми пишаємось, що маємо змогу співпрацювати із лідером роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні та покладаємо великі сподівання на тісний та плідний тандем.


«Серго» та «Імперія Дизайну»

Дані салони елітних інтер'єрів — є метрами у галузі комплектації інтер’єрів елітними оздоблювальними матеріалами від провідних світових виробників. В шоу-румах «Серго» та «Імперія Дизайну» гідне місце займають роботи наших дизайнерів різноманітних стилей і напрямків.

Україна, Київ

+380 (98) 258-69-05 Telegram, Viber, WhatsApp

 
mailbox@versan.com.ua