Сервісні послуги

Яущо говорити детальніше про послуги «Ательє світла «Versan», ви можете довіритись нам по наступних напрямках:

 • Виїзд дизайнера на місце

  Ви запрошуєте нашого дизайнера на місце, щоб він допоміг з величезного асортименту підібрати модель під існуючий інтер’єр, пов’язав все в єдину стилістичну концепцію, а також створив наочну візуалізацію.

 • Індивідуальне виготовлення

  Ми можемо запропонувати вам власну версію реалізації проекту з освітлення, а можемо скористатись вашою ідеєю. Ми співвіднесемо ваші бажання із технічними можливостями, залучимо дизайнера, підберемо базу, пофарбуємо у потрібний колір, підберемо декоративні елементи та адаптуємо модель під ваш інтер’єр.

 • Підбір декоративних елементів

  Ви маєте можливість підібрати з нашого вражаючого асортименту декоративні елементи, не тільки в якості прикраси на світильник, але й в якості декорування інших елементів інтер’єру: від кришталю, скла, підвісних елементів, до каменів  Swarowski.

 • Оренда світильників

  Ми готові надати вам в оренду світильники для проведення фотосесій, тематичних вечірок, зйомки фільмів і кліпів, оформлення свят.

 • Технічна консультація

  Ви будете володіти абсолютно всією необхідною інформацією для прийняття виваженого рішення.

 • Сервісне обслуговування

  Також, для вашої зручності ми здійснюємо оперативне і по-справжньому ювелірне сервісне обслуговування — монтаж, комплектація, заміна деталей і навіть чистка люстр.


Україна, Київ

+380 (98) 258-69-05 Telegram, Viber, WhatsApp

 
mailbox@versan.com.ua